У столиці зіграють концерт-поєднання jazz, fusion та rock


13 лютого під зоряним небом Київського Планетарію відбудеться презентація нової програми групи «БУДУ».

У столиці зіграють концерт-поєднання jazz, fusion та rock

Музиканти поєднали у своїй творчості такі цікаві та яскраві напрямки як jazz, fusion та rock. «Буду» пропонує виключно краще та вже тільки назвою стверджує тріумф життя та радості. Цього вечора, напередодні Дня Закоханих, на глядачів чекає не тільки чудова музика, але й повнокупольне 360-градусне шоу проекту Джаз під зірками «JAZZ.FUSION.ROCK» від мистецького проекту ARTSpace Київського Планетарію.

Об этом сообщает Руспрес

Цікавий факт: Альбом традиційно записували у Лондоні, у Metropolis Studios, де записуються провідні музиканти світу. Там же були записані попередні альбоми — «Катин Эхолёт» (2017), «Чашкачая» (2018) та двійний альбом «Видих Вдих» (2019). Саунд-продюсером групи виступає Макс Гладецький, а в запису матеріалу музикантам допомагає Ліам Джеймс Нолан, що отримав Ґреммі за альбом британської співачки Adele «25».

Новий альбом містить тонкі та потужні композиції, віртуозне жонглювання витонченими поєднаннями слів, натяків, думок, досконале виконання та виважений щільний саунд. Це урбаністична інтелектуальна музика від впевнених в собі людей, які у такий спосіб кажуть те, що не можуть втримати в собі – справжній подарунок для вибагливого слухача

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА JAZZ.FUSION.ROCK В КИЄВІ?

  • 1. Почути унікальне поєднання jazz, fusion та rock від найкращих музикантів України
  • 2. Побачити яскраве повнокупольне 3D шоу
  • 3. Подарувати себе незабутній романтичний вечір напередодні Дня Закоханих

13 лютого 19:00

Київський Планетарій

Вул. Велика Васильківська, 57/3

Квитки: https://bit.ly/30CExlv

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити всі найкращі фестивалі та концерти в Києві. Всі новини шоу бізнесу читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.


Джерело статті: “https://socportal.info/2020/02/12/u_stolitsi_zigrajut_kontsert_pojednannja_jazz_fusion_ta_rock.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя