Китай виключає з коронавірусної статистики хворих без симптомів


Влада Китаю змінила методику підрахунку кількості хворих на коронавірус і не включає до офіційної статистики тих, у кого хвороба протікає без симптомів, пише DW.

Об этом сообщает Роспрес

"Якщо у зараженої людини відсутні симптоми захворювання, її не вважають інфікованою, випливає з нових приписів Національної комісії охорони здоров’я КНР. Влада країни не пояснила, чим обумовлений такий крок", — йдеться у повідомленні.

Таким чином, встановити точну кількість заражених Covid-2019 (колишній 2019-nCoV) неможливо.

Нова методика розрахунку суперечить вказівками Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), яка вважає зараженими всіх, чий тест виявився позитивним, незалежно від того, чи є в них симптоми.

Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила спалах коронавіруса "надзвичайною ситуацією в області суспільної охорони здоров’я, що має міжнародне значення". У ВООЗ побоюються, що вірус потрапить на територію країн зі слабкою системою охорони здоров’я.

Вперше цей коронавірус діагностували у грудні минулого року. Новий коронавірус став сьомим вірусом такого типу, якими може заразитися людина.

Влада КНР ввела жорсткий карантин у Вухані та інших містах, де зафіксовано спалах захворювання. Вильоти туристичних груп з Китаю призупинені.

Китайська коронавірус швидкими темпами поширюється в усьому світі. Редакція DT.UA зібрала найважливішу інформацію, пов’язану з небезпечним захворюванням.

Докладніше про коронавірус читайте в матеріалі Лідії Суржик "Академік Володимир Широбоков: "Мікроби не прощають легковажності".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/kitay-viklyuchaye-z-koronavirusnoyi-statistiki-hvorih-bez-simptomiv-338305_.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя