Тіна Кароль ледь не загинула у США

Як зізналася співачка після поїздки в США, зйомка в каньйоні Антилопа була найжахливішою в її житті.

Об этом сообщает levitan.in.ua со ссылкой на СМИ.

Тіна Кароль, відома українська співачка, ледь не загинула під час зйомок в каньйоні Антилопа в США, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Як зізналася Тіна Кароль після поїздки в США, зйомка в каньйоні Антилопа була найжахливішою в її житті. Крім того, що їй довелося для красивих кадрів працювати в неймовірній спеці, вона ще віч-на-віч зіткнулася з отруйною змією і скорпіонами.

"У каньйоні Антилопа температура більше 50 градусів. Спочатку я зустріла купу скорпіонів, а потім ще й справжню каліфорнійську гримучу змію. Своїм хвостом змія створювала такий гамір, що, здавалося, його чули скрізь", — розповіла артистка і додала, що звук, який видавала змія, був схожий на звук води, що ллється.

Вона обернулася і побачила змію, яка була готова до нападу. Тіна Кароль зрозуміла, що найкраще – це завмерти на місці. І саме це допомогло їй уникнути нападу.

"Мене врятувало те, що я просто завмерла, очікуючи прохолодну воду. Я не рухала ні руками, ні ногами, і тому вона не напала на мене. Потім я щосили бігла", — зізналася співачка.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/tina-karol-led-ne-zahynula-u-ssha-303363.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя