Партія Порошенка про доступ до його доходів: "ДБР перетворюється на "95-й квартал"

В партії "Європейська солідарність" вважають, що ухвала суду про дозвіл на вивчення інформації про доходи Петра Порошенка не має жодного сенсу.

Про це йдеться у оприлюдненій у середу заяві партії Порошенка, передає Українська правда. Об этом сообщает newsmax.in.ua со ссылкой на СМИ.


"Державне бюро розслідувань перетворюється на "95-й квартал", а сам Роман Труба хоче "розсмішити коміка". Всі декларації Петра Порошенка за останні роки знаходяться у відкритому доступі. Більше того, саме за його президентства і було запроваджене електронне декларування. В епоху турбо диджиталізації Труба мав би знати, що необхідна кнопка – у його власному смартфоні", — заявили в "ЄС".


"Ухвала Печерського суду, який "дозволив" слідчим ДБР вивчити "надсекретну" інформацію про доходи Петра Порошенка, не має жодного сенсу, бо ця інформація є публічною і доступною для будь-кого", — сказано у заяві.


В "ЄС" також вважають, що "агент Портнова Труба, всупереч здоровому глузду намагаючись виконати вказівки влади по розслідуванню проти Порошенка, намагається "накопати" хоча б щось".


В партії пообіцяли на дії судді Печерського суду, який виніс ухвалу, подати скаргу до Вищої ради правосуддя.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/partiya_poroshenka_pro_dostup_do_yogo_dohodiv_dbr_peretvoryuietsya_na_95y_kvartal_330158.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя