На Волині розподілять понад мільйон на житло для дітей-сиріт


Кошти розподілять для Нововолинська, Маневицького та Луцького районів.

Про додатковий розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2019 рік йдеться у розпорядженні тимчасового виконувача обов’язків голови Волинської ОДА.

Відповідно до документа, за бюджетною програмою збільшать видатки на суму 1,059 мільйона гривень. Так, у межах субвенції з обласного бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету спрямують 353,09 тисячі гривень бюджету Нововолинська, 353,09 тисячі районному бюджету Луцького району та 353,09 тисячі Маневицькому районному бюджету.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/na-volyni-rozpodiliat-ponad-milyon-na-zhytlo-dlia-ditey-syrit/” Об этом сообщает independent-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя