На Полтавщині неадекватний чоловік розбив головою вікно у поліцейському авто


12 серпня кременчуцькі патрульні отримали виклик про домашнє насильство. Порушник поводився неадекватно, неодноразово виражався нецензурною лайкою, образливо чіплявся до своєї цивільної дружини та сусідів. На зауваження поліції не реагував. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Кременчука. Об этом сообщает newsrbk.in.ua со ссылкой на СМИ.

Інспектори прийняли рішення доставити дебошира до відділення поліції для складення матеріалів про адміністративне правопорушення. Та на цьому правопорушник не зупинився: не жаліючи власної голови останній розбив скло у службовому автомобілі.

“Охоронці порядку негайно надали першу домедичну допомогу та викликали швидку. Після того, як лікарі оглянули чоловіка, патрульні затримали та доставили безвідповідального до Кременчуцького відділу поліції. Подальші обставини встановлять слідчі, оскільки в діях громадянина вбачаються ознаки кримінального злочину”, – йдеться у повідомленні.


Джерело статті: “https://np.pl.ua/2019/08/na-poltavshchyni-neadekvatnyy-cholovik-rozbyv-holovoiu-vikno-u-politseys-komu-avto/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя