Північна Македонія розпочала підготовку до переговорів про членство в ЄС

<p>Прапори Північної Македонії та Євросоюзу Об этом сообщает <a href=kalush-inform.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Північна Македонія розпочала підготовку до переговорів про членство в ЄС">

Прапори Північної Македонії та Євросоюзу

Уряд Північної Македонії створив Державну делегацію та комітет з переговорів щодо вступу в ЄС


Уряд Республіки Північна Македонія створює робочі групи для розробки та затвердження Національної програми щодо переговорів про вступ країни в Євросоюз.


Про це поінформували в пресслужбі уряду Північної Македонії.


«У пакет документів з підготовки Національної програми переговорів про членство в Євросоюзі було включено і рішення про створення Державної делегації та Комітету з переговорів щодо вступу Республіки Північна Македонія в ЄС», — йдеться в повідомленні.


Відзначається також, що на засіданні уряду було прийнято рішення про створення секретаріату переговорної структури, а також головного офісу технічного парламентера.


Нагадаємо, у червні Європейський Союз переніс на жовтень початок переговорів про вступ до своїх лав із Північною Македонією та Албанією.


Як повідомлялося, питання про початок переговорів з Албанією і Північною Македонією мало увійти до порядку денного саміту ЄС 20-21 червня. Торік це питання відклали до усунення зауважень щодо процесу реформ в обох країнах. Єврокомісія в травні рекомендувала розпочати переговори, враховуючи, що Північна Македонія та Албанія виконали всі вимоги для цього.


Після початку переговорів процес триватиме кілька років, і навіть тоді членство не буде гарантованим.


Раніше президент Європейської ради Дональд Туск заявив, що не всі члени ЄС готові розпочати переговори про вступ з Північною Македонією та Албанією – Франція і Нідерланди очолюють в ЄС опозицію щодо розширення блоку.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/pivnichna-makedoniya-rozpochala-pidgotovku-do-peregovoriv-pro-chlenstvo-v-jes-608569.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя