У Житомирську облраду не пускають громадських активістів, які хочуть побачити депутатаНа сесію Житомирської обласної ради 7 лютого не пускають громадських активістів. Об этом сообщает muskatmedia.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це повідомляє Житомир.info.


Працівники поліції стіною стоять у вестибюлі облради, не пропускаючи кілька десятків громадян.


7 лютого під стінами Житомирської облдержадміністрації зібралися громадські активісти, які хочуть зайти до сесійної зали та подивитися, чи є депутат Дмитро Кропачов.


Таку інформацію під час позачергової сесії обласної ради озвучив Володимир Ширма.


Щойно мені Вячеслав Печененко (начальник ГУНП у Житомирській області) повідомив, що на вулиці відбуваються певні події. І люди хочуть побачити Кропачова. Вони хочуть зайти в сесійну залу», – сказав Володимир Ширма.


До трибуни підійшов громадський діяч, лідер української партії «Братство» Дмитро Корчинський та звернувся до депутатів та повідомив, що люди на вулиці розпилюють газ.


«Активісти труять газом житомирян та гостей міста, хочуть познайомитися з депутатом. Я знаю, що його тут немає. Я звертаюся до вас, щоб ви спонукали правоохоронні органи, суди, щоб ця людина була в тюрмі, а не в цій залі, чи здавала сесію», – сказав Дмитро Корчинський.


«У нас сьогодні поважні гості в залі – посол ЄС, пропоную повернути засідання в потрібне русло і дати можливість послу виступити тут. Тому пропоную внести питання про ДТП з депутатом облради Дмитром Кропачовим до порядку денного. Тим більше у нас є звіт правоохоронних органів. Вячеслав Печененко доповість про хід слідства», – запропонував депутат Сидір Кізін.


5 лютого облрада реєструвала представників громадськості для присутності та виступів на 22-й сесії, але попереджала, що перепустки надаються «за наявності вільних місць».
Лідер організації “Трацидія і порядок” Богдан Ходаковський разом з активістами присутній у Житомирській облраді.


“В Житомирській облраді весело. Патріоти штурмують будівлю”, – написав він у Facebook.

Нагадаємо, до поранених моряків, які перебувають в лікарні Керчі, нікого не пускають.


Джерело статті: “https://informator.news/u-zhytomyrs-ku-oblradu-ne-puskaiut-hromads-kykh-aktyvistiv-iaki-khochut-pobachyty-deputata/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя